2000m2 tuotantopinta-alaa

2350+ valmistettua tilausta

31 ammattilaista

Yhteystiedot

Volume Design OÜ

Reti tee 5, Peetri kylä, Rae kunta, Harjunmaa
Puh +372 655 5161
volume@volume.ee

Etäisyydet:

kaugus sadamastsatamasta 8km

kaugus südalinnastkeskustasta 8km

kaugus lennujaamastlentokentältä 6km

SERTIFIOINTIMME

CE-merkintä - Meillä on valomainosten tuottamiseen CE-merkintäoikeus, mikä varmistaa että meillä tuotetut valomainokset täyttävät EU:n terveys-, turvallisuus- ja ympäristömääräykset.

ISO 9001 laatujärjestelmä - Volume Designissä laadunvarmistus perustuu kansainväliseen ISO 9001 laatujärjestelmään.

ISO 14001 - järjestelmä - Volume Designin ympäristöohjelma perustuu kansainväliselle Iso 14001 normille

3M MCS Warranty (Matched Component System) takuu tuotteillemme - Volume Design on 3M konsernin puolelta sertifioitu mainostuotteiden valmistaja. 3M tuotteista valmistetuille mainostuotteille annamme 3M MCS takuun joka on jopa 10 vuotta.

 

Lauri Filipjev

Johtokunnan puheenjohtaja / myynti Suomi

Lauri Filipjev
+372 50 58 330

lauri@volume.ee

Priit Koha

Suunnittelija

Priit Koha
+372 5656 0066

priit@volume.ee

Ivar Karme

Projektijohtaja/tarjouslaskenta

Ivar Kärme
+372 5381 1393

ivar@volume.ee

Asko Nurm

Tuotantosuunnittelija

Asko Nurm
+372 5400 4122

asko@volume.ee

Kristjan Visnapuu

Myyntijohtaja / Norja

Kristjan Visnapuu
+372 529 2380

kristjan@volume.ee

Heiko Tammel

Myyntijohtaja

Heiko Tammel
+372 5883 8838

heiko@volume.ee

Nele Noorkikas

Kirjanpitäjä

Nele Noorkikas
+372 506 2780

volume@volume.ee

Marek Pallas

Yksikön johtaja/tarjouslaskenta

Marek Pallas
+372 5692 7454

marek@volume.ee

Enely Virveste

Myyntijohtaja / Ruotsi

Enely Virveste
+372 5883 8000

enely@volume.ee

Toomas Jakobson

Piirtäjä

Toomas Jakobson
+372 513 3101

toomas@volume.ee

Ota yhteyttäTop